Grand Theft Auto Vice City Download

Pełna Wersja

Linki do pobrania GTA Vice City – Sprawdź teraz!

Panie i panowie, dziś pokażemy wam jak łatwo i bezproblemowo pobrać Grand Theft Auto Vice City. Ta wspaniała produkcja zaskoczyła wielu ludzi swoją absorbującą rozgrywką i mechaniką. To gra, w której mamy całkowitą możliwość swobodnego poruszania się w dowolnym miejscu. To sprawiło, że GTA Vice City było swego czasu najpopularniejszą grą na świecie. Do czasu pojawienia się nowszej wersji gry, a mianowicie GTA San Andreas. Dzisiaj; chcielibyśmy jednak wrócić do czasów fikcyjnego miasta z Miami z lat 80. XX wieku.

O co chodzi w grze Grand Theft Auto Vice City?

Zanim zaczniesz pobierać GTA Vice City, ważne jest aby dowiedzieć się kilku rzeczy o tej grze. Jak wiadomo producentem odpowiedzialnym za ten tytuł jest Rockstar Games. To ci sami programiści, którzy zaoferowali nam serię Max Payne. Dzięki bardzo bogatemu doświadczeniu byli w stanie stworzyć bardzo przyjemną grę, która dała wiele radości ogromnej rzeszy ludzi na całym świecie.

W produkcji możemy personifikować Tommy'ego, włoskiego gangstera, który chce stać się potentatem w świecie przestępczym. Aby to zrobić musi wykonać misje, które oferują inni gangsterzy i przywódcy mafii. Z czasem stajemy się coraz bardziej ważni i wpływowi co powoduje, iż otrzymujemy coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane misje.

Co sprawia, że GTA Vice City do pobrania wciąż jest tak bardzo pożądane?

Jest kilka rzeczy, dzięki którym GTA Vice City jest tak popularne. Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że GTA Vice City przyciąga wielu ludzi ze względu na swoją muzykę. Soundtrack i single z lat 80-tych z pewnością ucieszą Twoją podróż samochodem po mieście. Nie zapominajmy o ciekawej grafice i niezwykłych samochodach, rowerach, a także łodziach i innych pojazdach, którymi możesz sterować!

GTA Vice City - Pobierz Teraz
Minimalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto Vice City. Link do pobrania gry na PC.

Oficjalna premiera Grand Theft Auto Vice City na PC miała miejsce 12 maja 2003 roku. GTA Vice City to gra, która wymaga niewielkiej ilości miejsca na dysku. Do jej zainstalowania wystarczy nam 1 GB wolnej przestrzeni.

Do tego aby cieszyć się dynamiczną i płynną rozgrywką, wystarczy nam procesor Pentium III 800 MHz lub Celeron 1.2 GHz oraz karta graficzna 32 MB kompatybilna z DirectX.

Minimalna ilość pamięci RAM niezbędna do prawidłowego działania gry to jedyne 128MB.

Grand Theft Auto Vice City możemy bez problemu uruchomić na komputerze z systemami operacyjnymi: Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Vista i nowsze.

Aby pobrać GTA Vice City na swój komputer kliknij w poniższy przycisk. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest od szybkości twojego łącza.


Pobierz Teraz
Wszystkie serie GTA