Grand Theft Auto Online Download

Pełna Wersja

GTA Online jest już dostępne do pobrania!

Każdy chciałby stać się jego ulubioną postacią i wskoczyć w świat przestępstw, rabunków, wyścigów ulicznych i zabójstw. Dlatego autorzy Rockstar Games postanowili udostępnić nam specjalną wersję GTA, mianowicie GTA Online. Dzisiaj chcielibyśmy dać Ci dostęp do całkowicie odblokowanej wersji tej gry, która zawiera wszystko czego tak naprawdę pragniesz. Pobierając grę GTA Online, będziesz mógł bawić się tak długo, jak chcesz! Ale może najpierw wyjaśnimy o co chodzi w tej grze!

GTA Online - podstawy dotyczące tej produkcji.

Jak wiesz, GTA V stała się jedną z najważniejszych produkcji na świecie. Sukces tej serii GTA był tak ogromny, że stała się najbardziej popularną grą w ostatniej dekadzie. Oczywiście powodów, dla których GTA V zawdzięcza swoją popularność jest dużo (m.in. bogata fabuła i niesamowita szata graficzna). A co z GTA Online? To gra, która przyciąga dzięki niesamowitemu trybowi gry wieloosobowej. Tryb multiplayer w GTA Online został stworzony bez pominięcia najmniejszych detali. Dzięki temu gra stała się przyjemna i wciągająca na długie godziny.

GTA Online Download - Skąd się wywodzi?

Gra zawiera wszystkie elementy wizualne i mechanikę, które znaleźliśmy w Grand Theft Auto 5. Oczywiście powinniśmy również pamiętać, że poza tym producenci gwarantowali jeden z najlepszych warsztatów dla wszystkich, którzy byli zainteresowani wzbogaceniem gry o własne modyfikacje.

Jakie są korzyści z gry w GTA Online?

Po pierwsze, jeśli zdecydujemy się na wersję gry dla jednego gracza, otrzymamy także GTA Online. Oznacza to, że zawsze będziemy mogli grać w wersję online GTA bez żadnych problemów. Co więcej, GTA Online oferuje nam niesamowitą liczbę misji, zadań oraz wydarzeń! Dlatego nie zwlekaj i korzystaj z GTA Online. Pobierz GTA Online już teraz. Baw się dobrze!

GTA Online - Pobierz Teraz
Minimalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto Online. Link do pobrania gry na PC.

Oficjalna premiera Grand Theft Auto Online na PC miała miejsce podobnie jak GTA V dnia 14 kwietnia 2015 roku. GTA Online to gra, która wymaga dosyć dużej ilości miejsca na dysku. Do jej zainstalowania będziemy potrzebować 65 GB wolnej przestrzeni.

Aby cieszyć się dynamiczną i płynną rozgrywką, będziemy musieć zaopatrzyć się w procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz lub AMD Phenom 9850 2.5 GHz oraz kartę graficzną NVIDIA 9800 GT 1 GB lub AMD HD 4870 1 GB.

Minimalna ilość pamięci RAM niezbędna do prawidłowego działania gry to 4GB.

Grand Theft Auto Online będziemy mogli swobodnie uruchomić na komputerze z systemami operacyjnymi: Windows Vista / 7 SP1 / 8 / 8.1 64-Bit.

Aby pobrać GTA Online na swój komputer kliknij w poniższy przycisk. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest od szybkości twojego łącza.


Pobierz Teraz
Wszystkie serie GTA