Grand Theft Auto IV Download

Pełna Wersja

Linki do pobrania GTA IV już dostępne na naszej stronie! Spersonalizuj Niko Belica i podbij Liberty City.

Dziś panie i panowie chcielibyśmy pokazać Wam jedną z najlepszych gier jakie powstały na platformę PC. Wiemy jak bardzo lubisz grać w Grand Theft Auto. Ta z tytułem IV była ogromną zmianą w porównaniu ze starszym o kilka lat San Andreas. Wprowadzenie nowej fizyki i grafiki dało nam możliwość cieszenia się grą ze znacznie lepszą jakością. To jest powód, dla którego mocno wierzymy, iż udostępnienie linków do pobrania GTA IV sprawi radość na Twojej twarzy.

Parę informacji o GTA IV.

Zanim powiemy o aplikacji do instalacji GTA IV Download powiemy parę słów o samej grze. Jak wiecie od kilku lat producenci ze studia Rockstar Games postanowili zmienić fikcyjne miasta, w których rozgrywa się gra. Po Vice City w GTA: Vice City i San Andreas w GTA: San Andreas, nadszedł czas na Liberty City. Czwarta część gry pozwala nam poznać zachodnio-słowackiego imigranta. Niko Belic bo o nim mowa, postanowił przyjąć zaproszenie od swojego kuzyna, który obiecał mu „amerykański sen”. W momencie gdy wychodzimy ze statku dowiadujemy się, że ten sen wcale nie jest snem. Od tego momentu naszym celem będzie pomoc naszemu kuzynowi. Jednak oprócz tego nasz główny bohater pamięta, że w Liberty City jest człowiek, który zdradził go jakiś czas temu. To sprawia, że gra i sama historia są bardzo ale to bardzo interesujące.

Mechanika w Grand Theft Auto IV

Powodem, dla którego ta gra osiągnęła tak wielki sukces, jest jej mechanika. Produkcja może pochwalić się wieloma ulepszeniami. Jednym z najważniejszych usprawnień jest sterowanie podczas jazdy pojazdami. Poza tym producenci wprowadzili zaawansowany system strzelania i system osłon. W rezultacie gra daje nam znacznie więcej rozrywki - od początku do samego końca.

Grand Theft Auto IV Download – Linki do pobrania gry na PC.

Oczywiście warto wspomnieć o innych nowościach. Jedną z nich jest znacznie lepszy realizm i efekty specjalne. Same samochody są tak realistyczne i uszkadzają się w tak imponujący sposób, że nawet najmniejsze zadrapanie pojawi się na karoserii jeśli w coś uderzymy.

To chyba wszystko, co chcieliśmy Ci przekazać odnośnie GTA IV. Resztę musisz poznać sam! Pobierz GTA IV na PC i ciesz się tą fascynującą rozgrywką osadzoną w sławnym Liberty City.

GTA IV - Pobierz Teraz
Minimalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto IV. Link do pobrania gry na PC.

Oficjalna premiera Grand Theft Auto IV na PC miała miejsce 2 grudnia 2008 roku. GTA 4 to gra, która wymaga dosyć sporej ilości miejsca na dysku. Do jej zainstalowania wystarczy nam 16 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Aby cieszyć się dynamiczną i płynną rozgrywką, będziemy musieć zaopatrzyć się w procesor Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz oraz kartę graficzną NVIDIA 7900 256 MB lub ATI X1900 256 MB.

Minimalna ilość pamięci RAM niezbędna do prawidłowego działania gry to jedyne 2GB.

Grand Theft Auto IV możemy bez problemu uruchomić na komputerze z systemami operacyjnymi: Windows XP / Vista / 7 oraz nowsze

Aby pobrać GTA IV na swój komputer kliknij w poniższy przycisk. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest od szybkości twojego łącza.


Pobierz Teraz
Wszystkie serie GTA