Grand Theft Auto III Download

Pełna Wersja

Zagraj w jedno z pierwszych Grand Theft Auto. Pobierz GTA III

Wszyscy słyszeli o cyklu GTA. Grand Theft Auto to seria gier, które miały swoje początki w 1997 roku. Wtedy szkockie nieznane studio przygotowało pierwszą produkcję, która pozwoliła nam prowadzić samochody i jednocześnie strzelać do innych. Gangsterska atmosfera i kryminalny świat przestępczy połączony z otwartym światem sprawiły, że Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wyczekiwanych produkcji na świecie. Jednak dopiero w 2001 r., Czyli cztery lata po premierze pierwszej produkcji, Grand Theft Auto w końcu weszło do świata 3D.

Grand Theft Auto III - Fabuła

Rockstar Games zdecydowało się na osadzenie bohaterów w fikcyjnym Liberty City. Ta lokalizacja jest oparta na mieście Nowy Jork. Tam nasz bohater próbuje zemścić się na swojej dziewczynie, która go zdradziła podczas rabowania banku. Warto zauważyć, że trzecia część gry była pierwszym tytułem z cyklu GTA, który oferował spójną fabułę z zaawansowanymi scenami. Oczywiście powinniśmy również pamiętać, że dzięki wprowadzeniu trójwymiarowej grafiki gra stała się jeszcze bardziej brutalna i wzbudziła sporo kontrowersji. Tak więc, jeśli sam chcesz przetestować wspomnianą produkcję, pobierz GTA 3 korzystając z naszej strony internetowej.

GTA 3 Download. Link do pełnej wersji gry.

Oprócz opisanej już trójwymiarowej grafiki powinniśmy również pamiętać, że podczas prowadzenia samochodu gracz może słuchać najlepszych piosenek epoki. Co więcej, wiele samochodów przypomina te, które znamy z prawdziwego życia. Chociaż nasza postać nie mówi, możemy robić wszystko co chcemy i jeździć po mieście wykonując poszczególne misje. Możemy również koncentrować się na swobodnej jeździe po mieście tak długo jak tylko chcemy. A czy ty miałeś już okazję zagrać w jedną z pierwszych produkcji GTA? A może chcesz ponownie cofnąć się do starych czasów i przeżyć tą przygodę raz jeszcze? Pobierz Grand Theft Auto III na komputer i zagraj już dziś!

GTA III - Pobierz Teraz
Minimalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto III. Link do pobrania gry na PC.

Oficjalna premiera Grand Theft Auto V na PC miała miejsce 21 maja 2002 roku. GTA 3 to gra, która wymaga bardzo małej ilości miejsca na dysku. Do jej zainstalowania będziemy potrzebować jedynie 500 MB wolnej przestrzeni.

Do tego aby cieszyć się dynamiczną i płynną rozgrywką, wystarczy nam procesor Pentium III 450 MHz oraz karta graficzna 16 MB z obsługą DirectX.

Minimalna ilość pamięci RAM niezbędna do prawidłowego działania gry to jedyne 64MB.

Grand Theft Auto III możemy bez problemu uruchomić na komputerze z systemami operacyjnymi: Windows 98 / ME1 / NT / 2000 / XP / Vista i nowsze.

Aby pobrać GTA III na swój komputer kliknij w poniższy przycisk. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest od szybkości twojego łącza.


Pobierz Teraz
Wszystkie serie GTA