Grand Theft Auto II Download

Pełna Wersja

GTA 2 do pobrania na Twój komputer. Gotowy na powrót do samego początku serii GTA?

Wszyscy znają serię Grand Theft Auto. Ten szczególny cykl daje nam wgląd w najciekawszy, najbardziej dynamiczny i najbardziej fascynujący świat przestępczy. GTA 2, które obecnie opisujemy było ostatnią grą z serii GTA przygotowaną bez technologii 3D. Wprowadziło jednak tak wiele interesujących elementów i rozwiązań, że możemy je znaleźć nawet w najnowszych produkcjach. Dlatego Grand Theft Auto II stało się kultową grą, która na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach.

GTA 2 - o co chodzi w tej grze?

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z linków do pobrania GTA 2, będziesz mógł zagrać w pełną wersję gry. Tam przejmiesz rolę początkującego gangstera. Ponieważ nasza reputacja jest słaba i nie pozwala nam wykonywać żadnych znaczących zadań, musimy rozpocząć powolną wspinaczkę na szczyt. Kiedy zaprzyjaźnimy się z jedną z trzech rodzin przestępczych, będziemy mogli zarabiać prawdziwe pieniądze i stać się potężniejsi wraz z każdym kolejnym zadaniem. Oczywiście wszystko zależy od nas, czy zdecydujemy się wybrać Yakuza, Zaibatsu, Rednecks lub wiele innych grup przestępczych!

GTA 2 Download – Kliknij w poniższy przycisk aby pobrać grę.

Grand Theft Auto II to gra, która jest naprawdę niezwykła i pozwala cieszyć się wieloma różnymi aspektami gry akcji w otwartym świecie. Dlatego zachęcamy do pobrania Grand Theft Auto 2, zwłaszcza jeśli możesz to zrobić za darmo korzystając z naszej strony!

GTA II - Pobierz Teraz
Minimalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto II. Link do pobrania gry na PC.

Oficjalna premiera Grand Theft Auto II na PC miała miejsce 27 października 1999 roku. GTA 2 to gra, która wymaga bardzo małej ilości miejsca na dysku. Do jej zainstalowania wystarczy nam jedyne 200 MB wolnej przestrzeni.

Do tego aby cieszyć się dynamiczną i płynną rozgrywką, wystarczy nam procesor Pentium II 233, 230 MHz oraz karta graficzna RIVA TNT2.

Minimalna ilość pamięci RAM niezbędna do prawidłowego działania gry to jedyne 64MB.

Grand Theft Auto II możemy bez problemu uruchomić na komputerze z systemami operacyjnymi: Windows 2000 oraz nowsze.

Aby pobrać GTA II na swój komputer kliknij w poniższy przycisk. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest od szybkości twojego łącza.


Pobierz Teraz
Wszystkie serie GTA